В Вашингтоні зробили заяву з приводу запуску КНДР балістичних ракет

В Вашингтоні зробили заяву з приводу запуску КНДР балістичних ракет
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

КНДР в суботу вранці здійснила запуск в сторону Японського моря декількох балістичних ракет малої дальності. Військові Південної Кореї і США нині аналізують інформацію, що стосується запуску ракет.

Про це повідомили представники військового відомства країни, передає “Народна правда” з посиланням на Інтерфакс.

“Кілька невпізнаних снарядів були запущені приблизно о 6:49 ранку за місцевим часом з провінції Канвондо. Вони пролетіли понад 250 км в північно-східному напрямку, відзначають в Об’єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що військові Південної Кореї і США нині аналізують інформацію, що стосується запуску ракет.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив у неділю, що в Вашингтоні розцінюють як провокаційний акт запуск Пхеньяном трьох ракет малої дальності.

“Запуск будь-якої балістичної ракети – це порушення резолюцій РБ ООН. Ми розглядаємо це як акт провокації”, – сказав він в інтерв’ю телеканалу Fox News, додавши, що міжнародне співтовариство не зацікавлене в тому, щоб у Пхеньяна була ядерна зброя.

“Ми продовжимо нашу кампанію з надання мирного тиску (…), працюючи з союзниками, працюючи з Китаєм, щоб подивитися, чи зможемо ми посадити режим у Пхеньяні за стіл переговорів”, – зазначив Р.Тіллерсон.

Нагадаємо,  раніше повідомлялося, що КНДР здійснила запуск відразу трьох балістичних ракет.

Пхеньян оприлюднив чергові погрози на адресу США. В мережі з’явився відеоролик, в якому КНДР показує, як буде атакувати територію США.

Нагадаємо також, керівництво КНДР має намір покарати Сполучені Штати Америки і Південну Корею за те, що країни почали навчання Ulchi Freedom Guardian на одній з військових баз на Корейському півострові.

Крім того, КНДР може завдати ракетного удару по Сполученим Штатам Америки. Пхеньян почав відкрито погрожувати Вашингтону.

Джерело: Народна Правда