Омелян повідомив, коли Ryanair почне літати з України

Омелян повідомив, коли Ryanair почне літати з України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Найбільша бюджетна авіакомпанія в Європі Ryanair таки буде літати з України. Відбутися це може вже в наступному році. Однак зараз сторони все ще знаходяться на стадії переговорів. Приймати літаки компанії буде аеропорт “Бориспіль” та аеропорт “Львів”.

Про це повідомив глава міністерства інфраструктури України Володимир Омелян за підсумками прес-конференції з керівництвом Qatar Airways, інформує видання «Народна Правда».

Loading...

“Переговори тривають. Вони відновлені, вони тривають. На моє особисте переконання і людей, які брали участь у переговорах Ryanair мав всі підстави, всі можливості у вересні нинішнього року полетіти з аеропорту “Бориспіль” та аеропорту “Львів”. Це штучні бар’єри, що це спеціально зірвані переговори, сподіваючись, що цього ніколи не станеться. Мушу розчарувати тих, хто хотів цього добитися – Rynair полетить (з України). З наступного року точно. З “Борисполя”, – повідомив міністр.

Нагадаємо, раніше нам стало відомо, чому співпраця з Ryanair вигідна для України. Також ми повідомляли, хто замість “Борисполя” підписав контракт із Ryanair.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...