Оприлюднено нові звинувачення на адресу Гонтаревої

Оприлюднено нові звинувачення на адресу Гонтаревої
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Колишній главі Національного банку України Валерії Гонтаревій можуть бути пред’явлені нові звинувачення через її незаконні дії на посаді. Слідчі зуміли виявити декілька нових матеріалів, які можуть свідчити про відповідну діяльності екс-чиновниці.

Про це в інтерв’ю УНН повідомив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко, інформує видання «Народна Правда».

За його словами, Гонтарева могла бути причетною до штучного знецінення національної валюти, а також до розпродажу за безцінь активів ліквідованих банків.

“У нас є досить серйозні нові деталі, які надходять до мене і від вкладників, і від аналітиків. Я їх також долучатиму до кримінального провадження”, – сказав прокурор.

Прокурор ГПУ також додав, що до “справи Гонтаревої” планується долучити нові матеріали, які стосуються незаконно ліквідованих банків.

“Наприклад, банк “Хрещатик”. Майно банку розпродано за заниженою в сотні разів вартістю. На це закривали очі і працівники Нацбанку, і Фонду гарантування вкладів фізосіб”, – розповів Куценко.

Нагадаємо, НАЗК вивчить інформацію про незадекларований відпочинок Гонтаревої. Крім того, в НАБУ взялися за Гонтареву через декларацію.

Джерело: Народна Правда