Турчинов зробив важливу заяву щодо оборонного бюджету України

Турчинов зробив важливу заяву щодо оборонного бюджету України
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Політична правда

Секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що п’ять відсотків ВВП на оборонний бюджет є “аксіомою для бюджетної політики” країни. Кожна копійка коштів матиме реальне наповнення і допоможе посилити українську армію.

Loading...

Про це Турчинов заявив на обговоренні оборонного бюджету на наступний рік, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на прес-службу РНБО.

“Окрім того, відмінністю цього бюджету буде те, що основне його фінансування відбуватиметься з загального фонду, який складатиме близько 156,4 млрд грн. Спеціальний фонд формуватиметься виключно на підставі пропозицій силових міністерств та відомств і складатиме близько 6,3 млрд грн., тобто загальне фінансування повинне бути не менше 162,7 млрд. грн”, – заявив Турчинов.

Він додав, що частина коштів буде направлена ​​на збільшення грошового забезпечення військовослужбовців, а також на впровадження нових технологій та на модернізацію провідних оборонних підприємств.

Нагадаємо, Укроборонпром надав ЗСУ український аналог Javelin. Крім того, раніше Меттіс дав коментар щодо можливості надання Україні оборонної зброї.

Джерело: Народна Правда
загрузка...