“ПриватБанк” повідомив про нові обмеження для клієнтів

”ПриватБанк” повідомив про нові обмеження для клієнтів
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Від 1 вересня “ПриватБанк” обмежив продаж іноземної валюти в онлайн-сервісі “Приват 24”. Продати валюту в дистанційних каналах банку можна в робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом на момент проведення операції.

Про це повідомила прес-служба банку, інформує “Народна Правда”.

Loading...

У банку підкреслили, що привели власну діяльність у відповідність до постанови НБУ №281 від 2005 року і положень про порядок торгівлі валютою від 2006 року.

При цьому уточнюється, що покупка валюти наразі є можливою лише у відділенні “ПриватБанку”. Однак банк розробляє новий функціонал сервісу онлайн-покупки валюти, у зв’язку з чим тимчасово прийом заявок на цей вид операцій буде припинено”.

“Придбати валюту з метою переказу за кордон ви можете на сторінках “SWIFT-платежі” і “Перекази”. Звертаємо Вашу увагу: при наданні заявки на придбання валюти банк може вимагати підтверджуючі документи цільового характеру придбання валютних коштів”, – повідомили в банку.

Відтак наразі валюту в “ПриватБанку” можна придбати тільки в касі банку, а після введення нового функціоналу і в “Приват 24”, але тільки в робочі дні і з 10:00 до 16:00.

Нагадаємо, 1 вересня Національний банк України оновив курс гривні до основних валют.

Нагадаємо також, залишки коштів на єдиному казначейському рахунку на початок вересня становили 61,151 млрд грн, збільшившись за місяць на 38,8% або 17,082 млрд грн. Це є перевищенням історичного максимуму, зафіксованого в 2015 році.

Крім того, 13 липня Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому запропоновані КМУ зміни до держбюджету України на 2017 рік щодо збільшення доходів у зв’язку з перевиконанням планових показників і розподілом надпланових надходжень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...