Десятки геїв Чечні таємно опинились в Канаді

Десятки геїв Чечні таємно опинились в Канаді
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Уряд Канади таємно вивіз з Чечні та Північного Кавказу десятки геїв. Це було зроблено всупереч деяким міжнародним конвенціям і може мати негативні наслідки для відносин Канади з Росією.

Канадський уряд в рамках таємної програми організував вивезення з Чечні та інших регіонів Кавказу кілька десятків людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Про це повідомляє The Globe and Mail з посиланням на власні джерела, інформує Народна Правда.

Loading...

“Протягом трьох останніх місяців федеральний уряд таємно перевозив чеченських геїв із Росії до Канади у рамках унікальної для світу секретної програми”, – пише видання. Загальна кількість людей, які таким чином виїхали з Росії до Канади становить 30 людей. Більшість із них є чоловіками з Чечні, але є й жінки та представники інших регіонів Північного Кавказу.

За сприяння уряду їм надавався статус біженців та підтримка держави. “Евакуація, організована главою МЗС Христею Фріланд, не підпадає під дію міжнародних конвенцій та може нашкодити і так напруженим відносинам між Росією та Канадою”, – зазначає видання.

Спершу наявність такої програми доводилося тримати у секреті, аби не нашкодити тим представникам сексуальних меншин, які ще не встигли виїхати. Нині ж, на переконання співрозмовників видання в уряді, усі люди, які виявили бажання емігрувати, вже прилетіли до Канади або на шляху до неї.

Нагадаємо, в липні в інтерв’ю західним ЗМІ голова Чечні Кадиров назвав геїв «шайтанами» та запропонував відправити їх в Канаду.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...