Стала відома реакція Дональда Трампа на ядерні випробування КНДР

Стала відома реакція Дональда Трампа на ядерні випробування КНДР
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини
Президент США Дональд Трамп називає Північну Корею загрозою для Сполучених Штатів і вважає, що розмови з Пхеньяном не спрацюють і є лише одна річ, яку розуміють в КНДР.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter, повідомляє “Народна правда”.

“Північна Корея провела велике ядерне випробування. Їхні слова і дії, як і раніше, залишаються дуже ворожими і небезпечними для Сполучених Штатів”, – написав Трамп.

Очільник Вашингтону назвав КНДР країною-вигнанцем, яка стала великою загрозою для Китаю. Однак, на думку Трампа, Пекін допомагає вирішити проблему з Північною Кореєю “з невеликим успіхом”.

“Південна Корея переконується, як я вже казав їм, що їхні розмови про умиротворення з Північною Кореєю не спрацюють, вони розуміють тільки одну річ!” – написав Трамп.

Водночас він не уточнив, що саме мав на увазі.Стала відома реакція Дональда Трампа на ядерні випробування КНДР

Нагадаємо, у КНДР створили водневу бомбу для балістичної ракети. Повідомляється, що бомба може бути встановлена в якості боєголовки для міжконтинентальної балістичної ракети.

У Південній Кореї повідомили про сильний землетрус. Поштовхи сталися в місці, де КНДР проводить ядерні випробування, і вони могли бути пов’язані з новими вибухами.

Також офіційний Сеул заявив про готовність розмістити на своїй території «найпотужнішу» тактичну зброю зі США.

Джерело: Народна Правда