“Укрпошта” заявила про намір постачати природний газ

”Укрпошта” заявила про намір постачати природний газ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

“Укрпошта” подала заявку на отримання ліцензії на постачання природного газу в Україну. Рішення про видачу ліцензії буде розглянуто на засіданні Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) 7 вересня 2017 року.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на “Інтерфакс-Україна”. 

При цьому на сайті “Укрпошти” вже створено відповідний розділ (http://ukrposhta.ua/postachannya-gazu).

Як повідомлялося, в червні-серпні 2017 року ліцензії на поставку газу в Україну, зокрема, отримала ТОВ “Трафігура Юкрейн” – “дочка” найбільшого світового сировинного трейдера Trafigura, “МЕТ Україна” – “дочка” швейцарського MET Holding AG і ТОВ ” Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн “-” дочка “французької Engie

Станом на 1 вересня 2017 року НКРЕКУ видала 318 ліцензій на поставку газу в Україну.

“Укрпошта” входить в сферу управління Міністерства інфраструктури. Надає близько 50 видів послуг в 10,6 тис. відділеннях по всій Україні, а ще близько 1.2 тис. перебувають на неконтрольованій Україною території. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. – листоноші, 13 тис. – оператори поштового зв’язку.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про намір законодавців зробити “Укрпошту” банківською установою.

Джерело: Народна Правда