Президент Південної Кореї в розмові з Путіним запропонував варіанти санкцій проти КНДР

Президент Південної Кореї в розмові з Путіним запропонував варіанти санкцій проти КНДР
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін в ході телефонної розмови з президентом РФ Путіним висловив думку, що Раді Безпеки ООН слід обговорити можливість введення нафтового ембарго відносно КНДР. В ході переговорів прозвучали й інші ініціативи південнокорейської сторони.

Заборона на експорт нафти в КНДР, повне обмеження шляхів потрапляння валюти в КНДР, а також заборона на працевлаштування північнокорейських робітників – такі ініціативи могли б бути розглянуті Радою безпеки ООН як жорсткі заходи у відповідь на ядерне випробування КНДР, передає «Народна Правда» з посиланням на прес-реліз адміністрації південнокорейського президента.

Північна Корея повідомила про успішне випробування водневої бомби вранці 3 вересня. У КНДР заявили, що мова йде про боєзарядів, який може бути використаний для оснащення міжконтинентальних балістичних ракет. Південнокорейські військові оцінили потужність вибуху в 100 кілотонн.

Світова спільнота засудила ядерне випробування КНДР, аналогічну заяву зробило МЗС України. Крім того, українська сторона запропонувала провести розслідування щодо можливої ​​іноземної допомоги для ядерної та ракетної програм КНДР.

Джерело: Народна Правда