Світові лідери зробили жорстку заяву з проблеми Північної Кореї

Світові лідери зробили жорстку заяву з проблеми Північної Кореї
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Група найбільш економічно розвинених держав світу – країни «Великої сімки», засудили останні ядерні випробування КНДР і закликали Радбез ООН прийняти жорсткі санкції. Правлячий режим у Північній Кореї закликали завершити всі ядерні і балістичні програми.

«Північна Корея повинна негайно і повністю виконати всі відповідні резолюції Ради Безпеки і відмовитися від ядерної і балістичної програм в повній і незворотній формі, яка піддається перевірці», – йдеться в спільній заяві «Великої сімки», передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення Reuters.

«Ми готові надалі посилювати заходи, спрямовані на досягнення цих цілей, і рішуче закликаємо Раду Безпеки ООН виконати свої зобов’язання і розробити нову ефективну резолюцію, що передбачає більш жорсткі заходи», – також наголошується в документі.

Дану заяву підписали лідери Канади, Франції, Німеччини, Японії, Великобританії, США, а також голови Єврокомісії та Європейської ради.

3 вересня Північна Корея підірвала найпотужнішу ядерну бомбу в своїй історії. Ядерні випробування викликали землетрус на Корейському півострові. Пізніше Пхеньян підтвердив успішні випробування водневої бомби.

США вже заявили про підготовку жорстких санкцій проти КНДР.

Джерело: Народна Правда