Трамп і Меркель обговорили ядерне випробування КНДР

Трамп і Меркель обговорили ядерне випробування КНДР
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Президент США Дональд Трамп і канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорили по телефону останнє ядерне випробування КНДР і можливе посилення санкцій проти Пхеньяна. На загальну думку провідних світових політиків, випробування водневої бомби в КНДР – неприпустима ескалація ситуації.

Лідери США і ФРН визнали випробування «нової і неприпустимою» ескалацією ситуації. Меркель і Трамп погодилися в тому, що міжнародне співтовариство має продовжити надання тиску на КНДР, а Рада безпеки ООН – посилити санкції проти Пхеньяна, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення прес-служби німецького уряду.

Ангела Меркель підтвердила, що Берлін буде домагатися прийняття відповідних заходів проти КНДР на рівні Європейського союзу. Також лідер Німеччини висловила співчуття Дональду Трампу в зв’язку з жертвами урагану «Харві» в США.

Про успішне випробування водневої бомби в КНДР стало відомо 3 вересня. Інформація про це була підтверджена за допомогою даних з сейсмостанцій різних країн, які зафіксували підземні поштовхи на території КНДР.

Країни «Великої сімки» раніше виступили із заявою з приводу чергового випробування в КНДР. Україна також засудила ядерні випробування Пхеньяна, і запропонувала розслідувати можливу іноземну допомогу розвитку ядерної програми КНДР.

Джерело: Народна Правда