Міноборони похвалилося новою зимовою форми ЗСУ за стандартами НАТО, є відео

Міноборони похвалилося новою зимовою форми ЗСУ за стандартами НАТО, є відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Міністерстві оборони покращили одяг, у якому бійцям доводиться проходити військову службу в районі проведення Антитерроистичної операції на Донбасі. Під час розробки зимового одягу були враховані побажання військовослужбовців щодо поліпшення нової форми.

Начальник відділу розробки речового майна ГУ розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, підполковник Василь Саковець повідомив, що нова форма удосконалена за стандартами НАТО, виходячи з досвіду експлуатації речового майна особовим складом, пише “Народна Правда” з посиланням на повідомлення прес-служби Міноборони.

Loading...

Зокрема, бійці отримають зимову шапку, яка виготовлена з флісу, спеціальну шапку для одягання під шолом, зимову куртку, вітровологозахисні штани, демісезонну та термобілизну.

Окрім того, військові забезпечуватимуться як літніми, так і утепленеми шкарпетками, черевиками типу берці, зимовими рукавицями, т.зв. “шапками-шарфами”, вітровологозахисними демісезонними костюма тощо.

У новому зимовому взутті змінені устилки і утеплювач, а також допрацьовано підошву проти ковзання, а у зимових куртці і штанах збільшено теплові властивості відповідно до стандартів НАТО та з урахуванням побажань самих військовослужбовців.

Нагадаємо, наприкінці липня в Одесі вже презентували нову форму одягу, яку було розроблено українськими дизайнерами.

Нагадаємо також, що Степаном Полтораком затверджено виділення одного мільярда гривень на будівництво ста гуртожитків для солдатів Збройних сил України.

Окрім того ми писали, що український волонтер Юрій Мисягін розповів, навіщо бійцям в АТО тонни офісного паперу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...