На Київщині викрили схему розкрадання мільйонів бюджетних коштів

На Київщині викрили схему розкрадання мільйонів бюджетних коштів
Автор Желізняк Олександр в Правда про чиновників

Співробітники Київської обласної державної адміністрації (КОДА) провели перевірку на всіх об’єктах області, на ремонт і будівництво яких були витрачені бюджетні кошти. Під час перевірки була викрита схема розкрадання сотень мільйонів гривень.

Про це повідомив голова КОДА Олександр Горган на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, інформує видання «Народна Правда».

“Наведу кілька прикладів: на ремонт лікарні в Димері витрачено 9 млн гривень, на ремонт дитячого садочка в селі Дружня Бородянського району – 8 млн. 16 млн гривень виділено на ремонт парку в Броварах, а на капітальний ремонт школи в Березані пішло 3 млн гривень. Роботи на цих об’єктах не виконані, а гроші цинічно вкрадені. І це лише чотири об’єкти із сотень, які ми перевірили”, – сказано у повідомленні Горгана.

Зазначається, що у зв’язку з цим, в обладміністрації хочуть наполягати на повній передачі права з розподілу бюджетних коштів до місцевих органів влади, замість обласних.

На Київщині викрили схему розкрадання мільйонів бюджетних коштів

Нагадаємо, раніше були оприлюднено дані масштабних розкрадань в “Укрспирті”. Також НАБУ оприлюднило вражаючу статистику корупції на держпідприємствах.

 

Джерело: Народна Правда