Посол КНДР при ООН відзначився зухвалими натяками в сторону США

Посол КНДР при ООН відзначився зухвалими натяками в сторону США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Випробування водневої бомби в КНДР посол республіки при ООН назвав «подарунком» для США, пообіцявши нові «подарункові пакети» в разі продовження тиску на Північну Корею. Так Хан Тхе Сон проявив себе на конференції в Женеві, де він також заявив про гордість за свою країну, яка успішно випробувала ядерну зброю.

«Я пишаюся тим, що всього два дні тому, 3 вересня, КНДР успішно здійснила випробування водневої бомби для міжконтинентальної балістичної ракети в рамках свого плану створення стратегічних ядерних сил», – заявив північнокорейський посол на Женевському форумі, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення Reuters.

Хан Тхе Сон також додав, що такі випробування КНДР, є «подарунком», адресованим США».

Посол КНДР також пообіцяв більше «подарункових пакетів», якщо США продовжать покладатися на «безрозсудні провокації і марні спроби тиску на КНДР».

Після проведених КНДР випробувань водневої бомби міжнародне співтовариство в особі світових лідерів з групи G7 засудило дії Північної Кореї. Також було заявлено про необхідність накладення додаткових санкцій на КНДР через Радбез ООН.

Україна також засудила дії КНДР, і закликала провести розслідування можливої ​​допомоги ядерній  програмі Північної Кореї з-за кордону.

Джерело: Народна Правда