Путін погодився на миротворців на Донбасі, проте назвав свої умови

Путін погодився на миротворців на Донбасі, проте назвав свої умови
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Російської Федерації Володимир Путін вважає, що миротворці Організації об’єднаних націй могли б допомогти у вирішенні військового конфлікту на сході України. У зв’язку з цим Путін дав наказ Міністерству закордонних справ РФ внести проект резолюції на розгляд в Радбезі ООН.

Loading...

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

“Наявність миротворців, навіть можна сказати не миротворців, а тих людей, які забезпечують безпеку місії ОБСЄ, вважаю цілком доречною і не бачу тут нічого поганого. Навпаки, вважаю, що це пішло б на користь вирішення проблеми на південному сході України”, – сказав Путін.

Однак лідер Кремля заявив, що ці миротворці повинні виконувати «функцію забезпечення безпеки співробітників ОБСЄ» та перебувати на лінії розмежування і не на жодних інших територіях.

“Третє – вирішення цього питання має відбутися не інакше, як після розведення сторін і відведення важкої техніки, і це не може бути вирішено без прямого контакту з представниками самопроголошених республік “ДНР” і “ЛНР”, – додав він.

Нагадаємо, раніше у РФ видали істеричну заяву про миротворців ООН на Донбасі. В Україні, в свою чергу, назвали очікувані терміни введення миротворців ООН на сході країни.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...