Росія направила проект резолюції про миротворців для Донбасу Радбезу ООН

Росія направила проект резолюції про миротворців для Донбасу Радбезу ООН
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Правда про ООС

Проект резолюції про миротворчу операцію в Донбасі спрямований російською стороною голові Радбезу ООН Текеде Алему і генсеку ООН Антоніу Гутеррішу. Раніше таку ініціативу позитивно охарактеризував президент РФ Володимир Путін, а в Україні відзначили, що проти російського варіанту даної місії.

«Сьогодні нами направлено відповідний проект резолюції голові Ради Безпеки і генеральному секретарю ООН. Сподіваємося, що найближчим часом він буде поширений серед членів ради», – заявив постпред РФ при ООН Василь Небензя, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення «ТАСС».

Loading...

Як зазначив дипломат, текст резолюції надалі пройде експертну оцінку серед членів Радбезу, а на наступному тижні почнеться основний етап переговорів.

Раніше, президент Путін підтримав ідею відправки миротворців ООН на схід України, і дав доручення голові МЗС РФ Сергію Лаврову внести відповідну резолюцію в ООН.

Українська сторона раніше виступала за розміщення миротворців в зоні конфлікту на Донбасі, але проти пропозиції Росії про те, що миротворці повинні розташовуватися тільки на лінії розмежування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...