Український хлопчик вперше в історії став «Принцом світу», є фото та відео

Український хлопчик вперше в історії став «Принцом світу», є фото та відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео

7-річний українець Марко Петрук з Коломиї став переможцем Міжнародного дитячого конкурсу краси “Принц і принцеса світу 2017”, який приймала Болгарія. Ця нагорода є для українця звичною справою, так як раніше він отримував гран-прі не тільки на українських конкурсах, але й в модельних конкурсах за кордоном.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на сюжет НТК.

Зазначається, що хлопчик з 5 років відвідує школу моделей NewModels, а перед поїздкою до Болгарії Марк був удостоєний титулом “Топ-модель світу-2017” в Італії.

Маленькому Принцу зробили безліч пропозицій, одна з яких була поїхати до Росії і виступити на московському тижню моди, який пройде цієї осені.

“Планую разом з мамою поїхати до Росії. І це маленький внесок для того, щоб закінчилася війна”, – говорить маленький Марк.

Український хлопчик вперше в історії став «Принцом світу», є фото та відео Український хлопчик вперше в історії став «Принцом світу», є фото та відео

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українська тенісистка Еліна Світоліна здобула важливу перемогу і становила рекорд. Крім того, український боксер здобув золото на чемпіонаті світу.

Джерело: Народна Правда