Пхеньян заявив про кілька нових «подарунків» для США

Пхеньян заявив про кілька нових «подарунків» для США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Всього через кілька днів після найпотужнішого ядерного випробування, що було до сих пір, один з кращих дипломатів Північної Кореї заявив, що його країна готова відправити «більше подарункових паків» чиновникам США.

Недавні заходи самозахисту КНДР є «подарунковим пакунком», призначеним ні для якої іншої країни, окрім як для США, сказав посол Пхеньяну в місії ООН в Женеві Хан Те Сон перед конференція ООН з питань роззброєння, передає «Народна Правда» з посиланням на Reuters.

«Я пишаюся тим, що кілька днів тому КНДР змогла успішно провести експеримент з водневою бомбою, призначеною для міжконтинентальної балістичної ракети, відповідно до плану зі створення стратегічних ядерних сил», – заявив Хан Те Сон.

«Сполучені Штати будуть продовжувати отримувати більше таких подарунків, поки вони не припинять свої провокації з божевільними і марними спробами чинити тиск на КНДР», – сказав Хан, без подальших роз’яснень.

За словами Хана, військові заходи, прийняті в Північній Кореї «є вираженням своєї політики стримування і право на самооборону», щоб відбити «постійну, десятиліттями збільшувану ядерну загрозу з боку Сполучених Штатів і ворожу політику, спрямовану на ізоляцію країни».

«Тиск і санкції не матимуть вплив на мою країну. КНДР ніколи і ні за яких обставин не позбудеться свого ядерного потенціалу», – сказав дипломат.

У свою чергу, представник США на конференції, Роберт Вуд попередив, що ядерна програма Північної Кореї становить загрозу для всього світу.

«Прийшов час сказати, що спроби загроз і дестабілізуючі дії Пхеньяну більше не терпітимемо», – сказав Вуд.

Джерело: Народна Правда