Прем’єр-міністр Баварії попередив про загрозу виникнення гетто

Прем’єр-міністр Баварії попередив про загрозу виникнення гетто
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Німецький уряд має підтримувати інтеграцію біженців з тим, щоб уникнути проблем в суспільстві і появі національних і соціальних гетто. Про це заявив лідер Християнсько-соціалістичного союзу і прем’єр-міністр Баварії Хорст Зеехофер.

У відповідь на питання про інтеграцію прибулих раніше в Німеччину біженців, він сказав: «Я боюся появи гетто в Німеччині», передає «Народна Правда» з посиланням на Bild.

Loading...

Згідно заяви Зєєхофера, в останні роки країна може зіткнутися з «соціальними заворушеннями». Уникнення їх – «одне з найбільш важливих завдань» нинішнього уряду.

Крім того, Зєєхофер знову виступив проти заяви, яку зробила Федеральний канцлер Ангела Меркель, що Німеччина повинна скасувати ліміт розміщення біженців.

«Люди говорять мені , що якщо ви не хочете повторення подій 2015 року, коли був пік міграційної кризи в Німеччині, то повинні вжити заходів. Принаймні має бути переконлива обіцянка для всіх», – заявив прем’єр – міністр Баварії.

На думку Зєєхофера Німеччина не повинна приймати більше 200 000 біженців в рік. У 2015 році до країни прибули 890 000 осіб, що шукають притулку, а в 2016 році – 350 000 чоловік .

Джерело: Народна Правда
загрузка...