В Німеччині зробили застереження з приводу введення миротворців ООН на Донбас

В Німеччині зробили застереження з приводу введення миротворців ООН на Донбас
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В німецькому уряді   заявили про необхідність введення миротворчого контингенту ООН на територію окупованого Донбасу, але переконані, що потреби погоджувати її   з бойовиками «ЛДНР»   немає, а розміщувати миротворців   слід не лише на лінії зіткнення.
Таку заяву зробила   заступник офіційного представника уряду Федеративної Республіки Німеччина Ульріке Деммер, пише «Народна правда» з посиланням на   “УНІАН”.

За словами політика, в разі прийняття позитивного рішення про направлення   миротворчої місії ООН на Схід України “блакитні каски” треба буде розміщувати   на всій окупованій території, а не лише на лінії зіткнення.

Ульріке Деммер також   зазначила, що поки не до кінця зрозумілі всі деталі розмішення такої місії на Донбасі, але безперечно відкидає надання в цьому питанні права приймати якісь рішення керівникам невизнаних сепаратистських утворень   на Донбасі.

Loading...

Німецький політик   назвала це  «неприйнятним посиленням значення самопроголошеного керівництва республік».

Нагадаємо, президент РФ В.Путін зробив несподівану заяву про введення миротворчої місії ООН на окупований Донбас, проте зазначив ряд умов.

Раніше повідомлялося, що глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель привітав заяву Путіна про миротворців ООН на Донбасі і заявив, що до Росії варто було б прислухатися.

Також заява про введення миротворчого контингенту ООН на окупований Донбас викликала паніку серед бойовиків “ДНР”.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...