Європейський суд намітив рішення щодо розподілу біженців у Європі

Європейський суд намітив рішення щодо розподілу біженців у Європі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Європейський суд винесе рішення у справі, що Угорщина і Словаччина мають прийняти біженців на своїй території, незважаючи на протидію з боку своїх національних урядів.

Скарги від Будапешта і Братислави мають незначні шанси після того, як в Люксембурзі головний юрист Ів Бот вже висловлювався на користь участі в солідарному розподілі біженців між країнами Співтовариства. Судді, як правило, дотримуються рекомендацій свого експерта, передає «Народна Правда» з посиланням на Der Spiegel.

Loading...

Йдеться про рішення Міністерства внутрішніх справ ЄС у вересні 2015 року, згідно з яким до 120 000 біженців повинні розміститися в інших країнах ЄС, щоб спростити ситуацію в Італії та Греції. Рішення про введення системи квот зустріло несхвалення Угорщини, Словаччини, Румунії та Чехії. Воно було представлене ​​в Угорщині, щоб прийняти 1 294 біженців і у Словаччині – 902.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан погрожує дати серйозний відповідь, якщо суд винесе рішення щодо цієї країни. З точкою зору Адвокатської Генеральної угоди «ефективного сприяння», Греція та Італія не в змозі впоратися з наслідками кризи біженців.

Нагадаємо, канцлер ФРН Ангела Меркель нещодавно зробила гучну заяву щодо кількості біженців, яку можуть прийняти країни ЄС.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...