Українців попередили про дуже небезпечний вірус грипу

Українців попередили про дуже небезпечний вірус грипу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У епідемсезоні 2017-2018 рр. в Україні очікують появу трьох штамів грипу, серед яких вже відомі “Гонконг”, “Брісбен”, а також новий штам “Мічиган”, який є підвидом “свинячого” грипу й має схожі симптоми захворювання.

У минулому році грип типу А (H1N1), до якого, власне, належить і “Мічиган”, циркулював в країні не дуже активно, але цього року, вважають лікарі, епідемії грипу вже ніяк не уникнути, пише “Народна Правда” з посиланням на прес-службу КМДА.

За прогнозами Міністерства охорони здоров’я України, через низку причин, серед яких досить малий відсоток вакцинації населення, кількість захворілих збільшиться на 14%.

Інкубаційний період ще невідомого українцям вірусу “Мічиган”, який відрізняється важким перебігом із великою ймовірністю виникнення ускладнень, складає від чотирьох до семи днів.

У хворих спостерігатиметься підвищення температури до 38,7 С – 40 С, яка кілька діб поспіль залишатиметься високою. Окрім того, у хворих може спостерігатися ще кілька “стандартних” симптомів, серед яких головний біль, ломота, сонливість, слабкість тощо.

Нагадаємо, раніше у МОЗ повідомили, скільки уряд виділяє на медпослуги для однієї людини.

Джерело: Народна Правда