Франція суттєво збільшить військовий бюджет

Франція суттєво збільшить військовий бюджет
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Прем’єр Франції Едуар Філіп заявив про наміри безпрецедентного за останні 10 років збільшення оборонного бюджету країни вже у наступному році. За його словами, у наступному році витрати на оборону будуть збільшені на понад 1,6 млрд євро.

За його словами, витрати на оборону продовжаться й у 2019-му, а потім у 2020 році, бо світ, в якому доводиться жити, досить небезпечний, пише “Народна Правда” з посиланням на Le Monde.

Loading...

Зазначимо, раніше міністерство оборони країни разом з президентом Еммануелем Макроном, анонсували збільшення оборонних витрат до 1,8 млрд євро, намагаючись досягти показника 2% від ВВП до 2025 року.

Нагадаємо, адміністрації президента Франції довелося відмовитися від ідеї введення “статуту першої леді”. Таке рішення прийнято у зв’язку з відсутністю підтримки в суспільстві виділення коштів з державної скарбниці для дружини президента Франції. Відповідна петиція практично набрала необхідні для її розгляду голосу.

В кінці липня соцопитування показали різке падіння рівня підтримки президента Франції – з 64 до 54 відсотків. Причинами називають намір президента зменшити військовий бюджет, підвищити пенсійні внески і реформувати правову систему.

Нагадаємо також, що  26 червня, президент України Петро Порошенко вперше зустрівся з новообраним президентом Франції Емануелем Макроном.

Джерело: Народна Правда
загрузка...