Кандидат в президенти Росії виступив за повернення Криму

Кандидат в президенти Росії виступив за повернення Криму
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Один з кандидатів у президенти Росії, Григорій Явлінський, що представляє партію “Яблуко”, виступив із заявою, що Крим є територією України, яку Росія анексувала всупереч міжнародному праву, підписавши та ратифікувавши відповідні договори.

Таку заява оприлюднена на персональному сайті Григорія Явлінського та є частиною його передвиборчої програми, інформує “Народна Правда”.

Loading...

Крім того політик наголосив, що він виступає за територіальну цілісність України та є категоричним противником намагань реанімувати доктрину “обмеженого суверенітету”.

Також у повідомленні йдеться, що що політик виступає за припинення будь-яких форм силових втручань в українські внутрішні справи України на фоні декларування прихильності її територіальної цілісності.

Разом із тим, Явлінський підкреслив, що виконувати ці зобов’язання по Кримському півострову треба на принципах поваги гідності та інтересів усіх мешканців регіону.

Нагадаємо, Україні необхідно змусити Росію залишити Крим, так як інших реалістичних способів повернути півострів не існує. Про це заявив президент України Петро Порошенко в своєму зверненні до Верховної Ради, зазначивши, що тільки правовим способом можна змусити агресора відповідати за свої дії.

Нагадаємо також, під час святкування Дня міста Джанкой у анексованому Криму 2 вересня, українській громаді заборонили використовувати державну символіку України під час святкових заходів. В той же час вірменська, корейська та кримськотатарська громади мали можливість використовувати власну національну символіку.

Крім того, активіст Українського культурного центру в Криму Леонід Кузьмін був змушений покинути анексований РФ півострів. На цей крок він зважився після того, як йому почали надходити погрози.

Джерело: Народна Правда