Клімкін викрив ідею Путіна із миротворцями на Донбасі

Клімкін викрив ідею Путіна із миротворцями на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Кремль прагне легалізувати за допомогою миротворчої місії ООН на Донбасі підтримуваних їм терористів на окупованих територіях. Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін. На думку українського дипломата, деякі заяви Москви по даній темі схожі на «політичну шизофренію».

«Це очікувана маніпуляція, яка, перш за все, полягає в тому, що Росія прагне до визнання підтримуваних нею терористів на окупованій частині Донбасу. Це марна спроба перевести весь мирний процес в якусь віртуальну реальність. І збити все те, чого ми досягли за цей час за допомогою наших партнерів», – розповів Клімкін в інтерв’ю «Укрінформ», передає «Народна Правда».

Loading...

За його словами, умови Кремля з розміщенням миротворців тільки не далі лінії розмежування і недопуск їх до кордону, говорить про намір заморозити конфлікт:

«Це вже реальний шлях до заморожування тієї ситуації, яка є. Тобто тут маємо прагнення Росії легалізувати свою колонію, свій протекторат на окупованій частині Донбасу».

Міністр також різко розкритикував умови Кремля по Донбасу:

«Я вбачаю в цьому і елемент своєрідної політичної шизофренії. Москвою нібито декларується прагнення допомогти ОБСЄ, місії СММ. Але як? Розмістивши миротворців тільки уздовж лінії розмежування! Це ж навпаки, тільки ускладнить роботу СММ, тому що не можна мати дві місії з різним територіальним мандатом. Це таке безумство, що одночасно і смішно, і сумно».

5 вересня президент РФ Путін заявив, що підтримує присутність миротворців ООН на Донбасі, і назвав ряд умов, які вже різко розкритикували в Україні.

Україна направила в ООН свій проект резолюції про введення миротворчих сил на Донбас. Принципова позиція держави – миротворці повинні діяти по всій території конфлікту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...