П’ятнадцять штатів США подали позови проти Трампа

П’ятнадцять штатів США подали позови проти Трампа
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

П’ятнадцять американських штатів і округ Колумбія подала позов в Нью-Йорку проти плану президента США Дональда Трампа покласти кінець програми, яка захищає молодих іммігрантів від депортації.

На думку позивачів, відміна програми захисту молодих імігрантів суперечить конституції США та законам країни, а також порушує права та свободи людини, передає «Народна Правда» з посиланням на АР.

Loading...

Позивачами наразі є штати Нью-Йорк, Массачусетс, Айова, Вашингтон, Вермонт, Коннектикут, Делавер, Іллінойс, Нью-Мексико, Північна Кароліна, Орегон, Пенсільванія, Род-Айленд, Гаваї і округ Колумбія.

План був оголошений генеральним прокурором штату Вашингтон Бобом Фергюсоном, який описав рішення Трампа, як «тяжкий час для нашої країни». Прокурор США Джеф Сешенс сказав, що програма завершиться через шість місяців, щоб дати час Конгресу знайти законодавче рішення для іммігрантів.

Учасники програми були доставлені в США, як діти, чиї візи, чи візи їх сімей, втратили термін придатності.

Нагадаємо, про скасування ініціативи, що була впроваджена попереднім президентом США Обамою щодо захисту молодих мігрантів, стало відомо на початку вересня. У Трампа аргументували скасування ініціативи тим, що через молодих імігрантів тисячі американців залишилися без роботи.

Одразу ж після цього мером Чикаго Рамом Емануелем зроблено заяву, що відтепер Чикаго – місто вільне від Трампа. Адже скасування саме цієї ініціативи Обами робить людей, котрі шукають кращої долі у США, беззахисними.

Джерело: Народна Правда