У столиці обмежать рух у двох напрямках

У столиці обмежать рух у двох напрямках
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві очікується часткове перекриття автомобільного руху по Південному мосту на ділянці між проспектом Бажана і Наддніпрянським шосе. За інформацією, оприлюдненою прес-службою «Київавтодор», обмеження діятиме з 8-го по 10-е вересня.

Крім того, з 10 вересня і на невизначений термін буде перекрита розв’язка на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри та Володимира Покотило, передає «Народна Правда» з посиланням на прес-службу «Київавтодор».

Loading...

На сьогодні відомо, що перекриття руху в першій смузі по Південному мосту відбудеться о 20:00 8 вересня і триватиме до 7:00 9 вересня. З 19:00 9 вересня до 7:00 10 вересня, працівники «Київатодору» перекриють другу смугу.

Об’їхати ділянку, що ремонтується, рекомендується через бульвар Кольцова, вулицю Сім’ї Сосніних і бульвар Академіка Корольова.

Перекриття руху пов’язано з ремонтними роботами на дорожньому покритті мосту і на розв’язці.

Раніше «Народна Правда» повідомляла про те, що фахівці Республіки Корея зберуть інформацію про маршрутах столичного громадського транспорту, можливості і потреби Києва для того, щоб поліпшити якість надання транспортних послуг. В результаті фахівці створять нову транспортну схему столиці.

А в «Укравтодорі» нещодавно повідомили вартість проїзду по першій платній дорозі в Україні, яка з’єднає Київ і Білу Церкву. Весь проїзд платною трасою обійдеться водіям приблизно в 4,5 євро, або близько 9 євроцентів за кілометр.

Джерело: Народна Правда
загрузка...