Меркель: Іслам та мусульмани є частиною Німеччини

Меркель: Іслам та мусульмани є частиною Німеччини
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Християнська кулінарія та традиції залишаються домінуючими і визначають розвиток Німеччини, незважаючи на приплив біженців, які в основному мусульмани. Таку заяву зробила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Глава уряду Федеративної Республіки дала інтерв’ю берлінському виданню «Фокус», в якому підкреслила, що християнське коріння в майбутньому буде визначати долю Німеччини, передає «Народна Правда».

Loading...

У той же час прем’єр-міністр зазначила, що в країнах Західної Європи близько 4 мільйонів осіб, які є прихильниками ісламу.

«Мусульмани сприяють нашому процвітанню, і вони є частиною нашої Батьківщини», – сказала Меркель.

Канцлер підкреслила, що всі німці мають однакові права і обов’язки. Це закріплено в Конституції, яка є основним законом ФРН. Вона також визнала, що були проблеми з інтеграцією багатьох іноземців у німецьке суспільство і всі повинні наполегливо працювати, щоб вирішити цю проблему.

Меркель також заявила, що іслам є невід’ємною частиною не лише німецького суспільства, а й Європи. Саме тому вона закликала країни-члени ЄС не відмовлятися від прийому біженців та закликала приймати тих, хто шукає кращого життя.  Ці слова були піддані критиці канцлера в Берліні.

Разом з тим Меркель заявила, що приймати Туреччину до складу ЄС не варто. На думку канцлера, Туреччина та влада Ердогана проводить політику, що йде в розріз з принципами європейської спільноти.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...