9600 гривень: такою буде зарплата педагогів

9600 гривень: такою буде зарплата педагогів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні необхідно встановити найменшу ставку для вчителя на рівні 9 тисяч 600 гривень. Законопроект щодо цього рішення вже знаходиться у Верховній Раді, однак для його підтримки може не вистачити голосів народних обранців.

Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на «Укрінформ».

Loading...

“Коли мінімальну зарплату відв’язали від мінімального прожиткового мінімуму й вона стала вдвічі вища від мінімального прожиткового мінімуму, було прийнято рішення в усіх законах замінити мінімальну заробітну плату мінімальним прожитковий мінімум”, – повідомила міністр.

І додала, що профільний комітет Верховної Ради вніс поправку, визначивши, що мінімальна зарплата для вчителя встановлюватиметься на рівні 4 прожитковий мінімумів. Але для неї в Раді не знайшли достатньої кількості голосів.

Гриневич пояснила, що для встановлення найменшої ставки вчителя на рівні 9600 гривень із держбюджету необхідно виділити 120 млрд гривень.

Раніше ми повідомляли, що Гройсман оприлюднив дані щодо підняття зарплат вчителям. Уряд розраховує збільшити зарплату на двадцять п’ять відсотків, а потрібні кошти вже були закладені в бюджет на наступний рік.

Зазначимо, Верховна Рада дала старт освітній реформі, ухваливши новий “Закон про освіту”. В Україні запроваджується 12-річна середня освіта і встановлюється посадовий оклад для педагогічного працівника на рівні 4 прожиткових мінімумів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...