Мораторій на продаж землі: чого чекати українцям

Мораторій на продаж землі: чого чекати українцям
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В українському парламенті VIII скликання немає необхідної кількості голосів за законопроект, який зніме мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Про це розповів народний депутат України, голова земельного підкомітету Аграрного комітету ВРУ Олег Кулініч.

Навіть абсолютно нейтральна технічна постанова про результати парламентських слухань щодо запровадження ринку земель, в якій були прописані речі, котрі потрібні для наведення ладу в земельній сфері, набрала менше двух сотень голосів, пише “Народна Правда” з посиланням на «Інфоіндустрія».

Loading...

Нагадаємо, ВФ поки що не буде наполягатиме на реалізації земельної реформи в Україні. Ключовими вимогами завершення четвертого перегляду програми EFF з Міжнародним валютним фондом (МВФ) є пенсійна реформа, приватизація і боротьба з корупцією.

У вересні законопроекти щодо земельної реформи в Україні будуть внесені в Верховну Раду. Разом з тим, подальші перспективи документів, які стосуються розгляду та затвердження, наразі виглядають досить туманно.

Міністерство аграрної політики закінчило роботу над необхідними для запуску ринку землі законопроектами до кінця серпня і у вересні має внести їх у Раду.

А ось парламент Грузії одноголосно прийняв в третьому читанні проект, що передбачає оголошення мораторію на продаж сільськогосподарських земель іноземним громадянам.

Зміни в законі «Про власність на землі сільськогосподарського призначення», які були розглянуті в прискореному режимі Парламентом Грузії, були прийняті 87-ма голосами.

Джерело: Народна Правда