Кім Чен Ин зробив нову гучну заяву щодо ядерної програми КНДР

Кім Чен Ин зробив нову гучну заяву щодо ядерної програми КНДР
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин наказав продовжити наукову роботу з метою збільшення ядерного потенціалу республіки. Такий наказ лідер КНДР дав на урочистому прийомі для вчених, що беруть участь в розвитку ядерної програми та випробуваннях водневої бомби.

Ядерне випробування водневої бомби, на думку Кім Чен Ина, то була «велика перемога для корейського народу і докази того, що Північна Корея є ядерною державою, маючи міжконтинентальну балістичну ракету з зарядом водню», передає «Народна Правда» з посиланням на CNN.

Loading...

«Ми повинні продовжувати сприяти науковому розвитку з метою зміцнення ядерного потенціалу стримування, необхідного для самооборони», – заявив вождь КНДР.

Ситуація на Корейському півострові залишається вкрай напруженою на тлі активного розвитку ракетно-ядерних програм Північної Кореї.

У липні і серпні, КНДР випустила кілька ракет і 3 вересня оголосила про успішне випробування бомби з зарядом водню, яка може бути використана в якості боєголовки для міжконтинентальних балістичних ракет.

Нагадаємо, президент Путін став на захист ядерної програми КНДР, наголосивши, що Кім Чен Ин не збирається нападати, а лише захищається.

А Дональд Трамп підкреслив, що військове втручання США та війна проти КНДР наразі не планується, але нічого не можна гарантувати з огляду на те, як розгортаються події.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...