КНДР зробила безпрецедентну загрозливу заяву на адресу США

КНДР зробила безпрецедентну загрозливу заяву на адресу США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Північна Корея продовжує сипати погрозами на адресу США. Тепер мова йде про «найбільші біль та страждання», які Пхеньян обіцяє Вашингтону.

Якщо Рада безпеки ООН ухвалить проект резолюції щодо посилення санкцій проти КНДР, то Північна Корея змусить США “відчувати найбільшу біль і страждання, які вони коли-небудь переживали за всю свою історію”. Таку заяву зробило МЗС Північної Кореї, повідомляє Народна Правда з посиланням на KCNA.

В повідомлені сказано, що “світ стане свідком того, як КНДР приборкує американських бандитів, вчинивши ряд більш жорстоких заходів, аніж вони коли небуть передбачали”. “Якщо США врешті-решт підготують незаконну “резолюцію” про жорсткіші санкції, КНДР зобов’язується переконатись, що США сплатять належну ціну за це”, – йдеться в заяві.

При цьому вказується, у них є термоядерна зброя “як засіб для запобігання постійно зростаючим ворожим рухам та ядерній загрозі США”. Тож в Північній Кореї не відкидають можливості війни, в тому числі із застосуванням ядерної зброї, на Корейському півострові.

Нагадаємо, Північна Корея має намір продовжувати свої ядерні випробування. Таку заяву зробив лідер цієї країни Кім Чен Ин.

А поки світові лідери активно засуджують політику КНДР, на її захист став російський нацлидер Володимир Путін. Він вважає, що ядерна зброя потрібна Пхеньяну «для захисту».

Джерело: Народна Правда