Огризко сказав, що зупинить агресію Путіна на Донбасі

Огризко сказав, що зупинить агресію Путіна на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава Центру дослідження Російської Федерації, екс-міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко вважає, що після надання Америкою Києву летального озброєння Російська Федерація припинила б свої агресивні дії проти України.

Про це він заявив в інтерв’ю УНІАН, інформує видання «Народна Правда».

Loading...

За його словами, Кремль в кожній своїй заяві на адресу України показує свій цинізм, тому США потрібно розглянути питання щодо надання зброї Києву.

«Я би на місці американців вже давно б цю зброю передав би, що стало б справді єдиною гарантією того, що будь-які інші агресивні дії Росії будуть припинені. Чим довше цієї зброї в нас немає, тим більше у Путіна бажань скористатися своєю поки що на даний момент військовою перевагою», – сказав Огризко.

На переконання екс-міністра, чим більшою буде ціна військових авантюр Путіна, тим меншою буде спокуса ними займатися.

Нагадаємо, у Генштабі повідомили, що Росія приховала деталі навчань “Захід-2017″. Керівництво РФ все ще не розголошує масштаби військових маневрів, а також число солдатів, які будуть приймати участь в них.

Раніше Росія заявила про свої умови для України перед введенням миротворців на Донбас. Кремль хоче, щоб Київ вніс поправки в закон про особливий статус для Донбасу.

Джерело: Народна Правда