Викрито план терористів вбити 100 політиків ЄС, є подробиці

Викрито план терористів вбити 100 політиків ЄС, є подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Німеччині були знайдені списки з 5 000 потенційними цілями джихадистів, в тому числі до списків входили понад 100 політиків.

Антитерористичні сили в Німеччині виявили списки джихадистів, що містять більше 5000 імен потенційних мішеней, в тому числі понад 100 політиків. За даними газети «Die Welt», вони були виявлені в східному штаті Мекленбург-Передня Померанія в рейді, в ході якого вони обшукали робочі місця і помешкання двох підозрюваних в тероризмі, передає «Народна Правда».

Газета, яка посилається на інформацію із джерел у силах безпеки, повідомляє, що один з підозрюваних є колишній співробітник поліції, який був відсторонений від посади і в його останні дні на роботі використовував свій комп’ютер у поліцейській дільниці, щоб отримати адреси та особисті дані всіх його політичних противників.

Інші підозрювані у тероризмі також, як вважають, спланували викрадення і вбивство ряду політиків через їх погляди на імміграцію.

Нагадаємо, нещодавно в іспанській Каталонії сталося два жахливих теракти. Перший теракт вчинено в Барселоні –  автомобіль влетів у натовп людей на площі. Згодом джихадисти намагалися вчинити схожий теракт у каталонському містечку Камбрільс, проте поліцейським вдалося ліквідувати терористів.

Також нагадаємо, нещодавно в Марокко за підтримки силовиків Іспанії було викрито осередок терористів, котрі готували цілу серію терактів у Європі.

Джерело: Народна Правда