Землю очікує неминучий апокаліпсис через наближення чужої зірки – вчені

Землю очікує неминучий апокаліпсис через наближення чужої зірки – вчені
в Закордонна правда/Новини

Потік комет і астероїдів обрушиться на нашу планету через проникнення до гравітаційної межі Сонячної системи зірки Gliese 710. Такі висновки зробили вчені після аналізу даних із супутника місії Gaia.

Gaia, – супутник Європейського космічного агентства був запущений в космос 19 грудня 2013 року з російської ракети-носія «Союз-СТ-Б» з космодрому «Куру» у Французькій Гвіані. Обсерваторія працює півроку з метою створення оптичної тривимірної моделі, яка б показала розташування і переміщення зірок Чумацького Шляху, передає “Народна Правда”.

Супутник Gaia надав детальну інформацію про місцезнаходження і яскравості більш ніж на мільярду небесних тіл в нашій Галактиці. За допомогою цього каталогу, вчені почали систематичний пошук зірок, які могли б виявитися близько до сонця.

Останнє дослідження охоплює 300 000 зірок, місце розташування яких відстежується і проектується на 5 мільйонів років у минулому та майбутньому.

Всього нарахували 97 зірок, які опиняться на відстані більше 1 мільйона світлових років від Сонця. Серед них 16 зірок, які перекривають щонайменше 400 000 астрономічних одиниць від Сонця і найближча буде Gliese 710.

Помаранчевий карлик Gliese 710 знаходиться близько 4 000 000 астрономічних одиниць від Сонця, і тепер становить загрозу для Землі.

А через 1,3 мільйона років він увійде в хмару Оорта на відстані 16 000 астрономічних одиниць від Сонця. Частина комет, в тому числі ті, що досягають десятків кілометрів в діаметрі, полетить до центру Сонячної системи. Якщо Земля зіткнеться хоча б з одним з цих об’єктів, катастрофа буде неминучою.

Нагадаємо, суперспалах на Сонці може погубити людську цивілізацію. Про це попереджають фахівці з Гарварду, за словами яких, це явище завдасть непоправної шкоди людству.

Проте відповідно до думки світових фахівців в області космосу, за орбітою Плутона розташована невідома сучасній науці Планета Х, яка в далекому майбутньому зможе врятувати людство від вимирання. Хоча, за словами провідних світових вчених, в даний час Планета Х несе для людства смертельну загрозу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...