Яким буде курс долара у 2018 році: Мінфін оприлюднив невтішний прогноз

Яким буде курс долара у 2018 році: Мінфін оприлюднив невтішний прогноз
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В головному фінансовому відомстві України зробили заяву щодо прогнозованого курсу долара на 2018 рік. Мінфін України формуватиме Державний бюджет на 2018 рік у відповідності до курс гривні –  29,3 грн за долар США.

Про це повідомили в прес-службі міністерства, передає “Народна правда”.

Loading...

“Державний бюджет України на наступний рік сформований з врахуванням прогнозного курсу 29,3 грн/дол.”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 6 вересня Мінфін вніс на розгляд Уряду проект Державного бюджету на наступний рік, який має бути у Верховній Раді до 15 вересня. За словами міністра фінансів Данилюка, головний кошторис країни “напрочуд якісний, адже він цілком реалістичний, збалансований, ефективний та навіть розрахований на перспективу”.

Також ми повідомляли про плани України вийти на зовнішні боргові ринки. Влада України випустить єврооблігації в якості самостійного кредиту, а підготувати випуск євробондів доручено авторитетним JP Morgan, Goldman Sachs, BNP Paribas.

Також в Кабінеті Міністрів заявили, що восени постараються домогтися перегляду Держбюджету, щоб допомогти соціальним програмам. За словами віце-прем’єр-міністра Розенко, доходи бюджету перевищують плановані обсяги через встановлення нового рівня мінімальної заробітної плати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...