Підстав для екстрадиції Саакашвілі немає – Мін’юст

Підстав для екстрадиції Саакашвілі немає – Мін’юст
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За словами заступника глави Міністерства юстиції України Дениса Чернишова, підстави для видворення Саакашвілі за межі України відсутні у зв’язку із тим, що Грузія не винесла щодо нього обвинувачувального вироку.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на 112 Україна.

Loading...

“Нічого в Україні не сталося, крім переходу Саакашвілі через кордон. Ті документи, які до нас прийшли і в Генпрокуратуру щодо Саакашвілі, вони говорять про те, що в Грузії розглядаються кримінальні справи стосовно нього”, – зокрема сказав Чернишов.

Глава Мінюсту підкреслив, що документи, які отримала українська сторона, не є черговим етапом проведення екстрадиції та заявив про те, що Мін’юст не бере участі в цьому етапі.

Нагадаємо, як повідомила прес-секретар “Руху нових сил” Мар’яна Поштар, у середу, 13 вересня, Міхеїл Саакашвілі буде присутнім на Форумі видавців у Львові. Крім того Мар’яна Поштар розповіла, що в другій половині цього ж дня, політик планує візит до Чернівців, де пройде перша зустріч з людьми в рамках раніше анонсованого Саакашвілі всеукраїнського турне.

Нагадаємо також, зранку повідомлялось про зникнення Саакашвілі. Він залишив готель, в якому перебував, і після не з’являвся.

Разом з тим, напередодні повідомлялось про плановане турне Саакашвілі містами України. Таким чином, Чернівці можуть стати першим містом, куди завітає екс-голова Одеської ОДА.

Джерело: Народна Правда
загрузка...