Сила в правді

Навігація

Путін погодився на миротворців на Донбасі з єдиної причини, – політолог

в Новини/Соціальна правда

Політолог Володимир Фесенко вважає, що демонстрація Росією гнучкості та готовності йти на компроміс, є обманним маневром Путіна. Справжньою метою президента РФ є компрометування України у питанні розміщення миротворчого комітету на Донбасі.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Сегодня.

Задумка Путіна полягає в поступках в деяких моментах та наполяганні на тому, що для України є неприйнятним. Україна, в такому випадку, на розміщення миротворчого контингенту не погодиться, хоча сама і ініціювала його введення. Для прикладу, навіть якщо Росія і дасть згоду на присутність миротворців на всій тимчасово окупованій території Донбасу, то відкритим залишається питання, чи погодиться вона на присутність миротворців на україно-російському кордоні. А це для України є одним з головних питань, зазначає Фесенко.

“Але найголовніший камінь спотикання – так звана згода “ДНР” і “ЛНР”. Україна категорично проти цього, а Росія наполягає на тому, щоб Київ офіційно домовився з “ДНР” і “ЛНР” про цю місію. А це означатиме непряме визнання “ДНР” і “ЛНР”, і вони стають суб’єктом і конфлікту, і домовленостей. Для України це абсолютно неприйнятно”, – підкреслив експерт.

Також, крім контролювання 426 кілометрів україно-російського кордону, Україна хоче, щоб миротворці гарантували безпеку під час виборів і контролювали місця зберігання важкої зброї. У разі невиконання цих вимог, ймовірність того, що Україна погодиться на миротворчу місію, є малою. З іншого боку, ймовірність того, що РФ прийме умови України також незначна.

Нагадаємо, в Кремлі пропонують ввести на окупований Донбас озброєну місію ООН, яка захищатиме спостерігачів ОБСЄ. Відповідно до бачення Москви, яке викладено в проекті резолюції Ради Безпеки ООН, термін дії такої місії – 6 місяців.

Нагадаємо також, раніше глава Російської Федерації Володимир Путін погодився на введення миротворчого контингенту на Донбас. При цьому Путін висунув ряд своїх умов.

Пізніше Путін повідомив, що готовий трохи змінити свою позицію щодо миротворців Організації Об’єднаних Націй. Він нібито згоден на те, щоб сили ООН перебували на всій окупованій території України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: