Секс-тури під виглядом конференцій викрили в Україні

Секс-тури під виглядом конференцій викрили в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини

Українські правоохоронні органи провели затримання громадянина Азербайджану, який в Дніпрі організував сексуальні-тури для громадян інших держав. Ці розваги прикривалися науковими конференціями, зустрічами в рамках міжнародного співробітництва або обміну досвідом.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на прес-службу Нацполіції в Дніпропетровській області.

Loading...

За словами заступника начальника відділу управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Романа Захарова, іноземців зустрічали в аеропортах Запоріжжя, Харкова та перевозили до Дніпра.

Іноземців поселяли у готелях, де їх ознайомлювали з “програмою” турів. Якщо іноземець побажає, то дівчат йому могли привезти за місцем поселення чи везли до місця, де “гість” міг вибрати собі дівчат.

За один тур іноземцю доводилось платити декілька тисяч американських доларів та включала переважно чотири дні з четверга по неділю. Відомо, що до надання секс-послуг було залучено близько трьох десятків дівчат віком від 18 до 25 років.

“Сума самої послуги доходила до 3,5 тисяч гривень. Тисячу з них забирав організатор, а решта йшла дівчатам. Всі “туристи” доволі таки заможні люди. У себе на батьківщині вони, зазвичай, мають сім’ї, а сюди приїздили “відпочити” на вихідні”, – додав Захаров.

Організатору тепер загрожує позбавлення волі до п’яти років.

Нагадаємо, раніше прокуратура викрила схему продажу жінок у сексуальне рабство до Росії. Зловмисниця використовувала уразливий стан жінок.

Додамо, у Дніпропетровській області викрили канал міжнародної торгівлі людьми. Організаторами каналу є чоловік та жінка, які пропонували дівчатам роботу в сфері надання ескорт-послуг.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...