Субсидії знову надаватимуть по-іншому: у Кабміні зробили нову заяву

Субсидії знову надаватимуть по-іншому: у Кабміні зробили нову заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У середу, 13 вересня, під час засідання Кабміну було ухвалено рішення про внесення змін до положення про порядок нарахування субсидій. Також внесено уточнення у систему відшкодування витрат на оплату компослуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на 24 Канал.

Loading...

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, зміни стосуються продовження терміну подачі заяв на виплату заощаджених частин субсидій у період із 1 вересня до 1 листопада 2017 року.

Окрім того, постановою передбачено змогу перепризначити субсидію на наступний термін за умови, якщо невизнано прострочену заборгованость перед комунальним підприємством споживачем, а також існування відповідної судової справи.

Нагадаємо, Кабмін під час засідання ухвалив рішення про продовження нарахування користувачам житлових субсидій у випадку оскарження ними у суді заборгованість за комунальні послуги. Також погоджено продовження у період з 1 вересня до 1 листопада терміну подачі заяв на виплату частини невикористаної під час опалювального сезону субсидії.

Нагадаємо також, в майбутньому в Україні планується введення абонплати за природний газ. Це випливає з зобов’язань нашої держави перед кредиторами з Міжнародного валютного фонду (МВФ).Введення абонентної плати за природний газ в Україні випливає з діючого законодавства та меморандума, підписаного спільно з МВФ.

Крім того, наступного опалювального сезону одержувачі субсидій будуть платити більше за послуги. Справа в тому, що термін опалювального сезону, згідно якого нараховуються субсидії, скорочено на один місяць, крім того, обмежені «соціальні» норми споживання енергоносіїв.

Джерело: Народна Правда
загрузка...