Волкер цікаво прокоментував події довкола Саакашвілі

Волкер цікаво прокоментував події довкола Саакашвілі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Спеціальний представник Сполучених Штатів Америки Курт Волкер прокоментував останній інцидент з незаконним перетином українського кордону екс-головою Одеської обласної державної адміністрації Михайлом Саакашвілі.

В інтерв’ю “5 каналу” він зазначив, що Києву необхідно дати екс-чиновнику захистити свої права в рамках українського законодавства та надати йому право на правосуддя, інформує видання «Народна Правда».

Loading...

“Україна – це держава, в якій панує верховенство права. Будь-хто, наприклад, колишній президент Міхеіл Саакашвілі має право відстоювати свою справу в українському суді. Я сподіваюся, що люди знайдуть шляхи деескалації цієї політичної драми і повернуть ситуацію до правового поля. Для України це не менш важливо, ніж боротьба з корупцією та економічні реформи”, – зазначив Волкер.

Нагадаємо, раніше заступник глави Міністерства юстиції України Денис Чернишов повідомив, що підстави для видворення Саакашвілі за межі України відсутні у зв’язку із тим, що Грузія не винесла щодо нього обвинувачувального вироку. Також він підкреслив, що документи, які отримала українська сторона, не є черговим етапом проведення екстрадиції та заявив про те, що Мін’юст не бере участі в цьому етапі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...