З’явився светр, який дозволить ходити взимку голяка (фото)

З’явився светр, який дозволить ходити взимку голяка (фото)
Автор Желізняк Олександр в Без рубрики/Новини

На одному з онлайн-магазинів брендового одягу з’явилася цікава, але недешева позиція. За 1650 доларів покупцям пропонували придбати чудернацький светр від Calvin Klein.

Зазначена кофтина має принт голого чоловічого торсу, що напевно ж таки викличе фурор у будь-якому місці, особливо на вулиці у скажений мороз, пише Народна Правда.

Loading...

З’явився светр, який дозволить ходити взимку голяка (фото) З’явився светр, який дозволить ходити взимку голяка (фото)

Як не дивно, але цю “витончену” дизайнерську річ все ж таки розкупили залічені хвилини.

Нагадаємо, в одному з населених пунктів біля Херсона працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, виявили підпільний цех з виробництва одягу, де працювали іноземці з порушеннями міграційного законодавства. На виробництві працювали та жили 16 дорослих іноземців з трьома дітьми.

Нагалаємо також, що офіційний постачальник російської армії, АТ “Воєнторг” планує виходити на закордонні ринки з колекцією одягу “Армія Росії”, оскільки за кордоном досі немає їхніх торгівельних точок.

Окрім того ми писали, що під час чемпіонату світу з водних видів спорту в Будапешті, поліціянти не пропустили на стадіон тренерський штаб російської команди з водного поло через те, що на їх футболках були зображені п’ятикутні зірки і написи СРСР.

А ось у Міністерстві оборони покращили одяг, у якому бійцям доводиться проходити військову службу в районі проведення Антитерроистичної операції на Донбасі. Під час розробки зимового одягу були враховані побажання військовослужбовців щодо поліпшення нової форми.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...