У США висунули жорсткий ультиматум Кремлю щодо Донбасу

У США висунули жорсткий ультиматум Кремлю щодо Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Білий дім не буде залишати Кремль в спокої. США дали президенту Росії Володимиру Путіну 180 днів на вихід з зони військового конфлікту на Донбасі.

Про це в інтерв’ю “Сегодня” заявив координатор групи “Інформаційний спротив” Костянтин Машовець, повідомляє Народна Правда. “Зараз що Путін отримав? 180 днів на ухвалення рішення про те, як краще піти з Донбасу? США прийняли закон, де дали 180 днів для своєї фінансової розвідки виявити найвпливовіших російських олігархів, оцінити їх капітали, ознаки корупції, джерела доходу і активи – в тому числі членів їх сімей. Далі будуть “бити по площах”, – сказав він.

Loading...

Військовий експерт підкреслив, що саме тому господар Кремля виступив з миротворчими ініціативами щодо сходу України. “А тягання металобрухту і солдатиків в Білорусь, бомбардування Сирії – це все більше піар. Реакція світової спільноти на кривляння і стрибки кремлівського товариша була б жорсткіше і швидше, якби в нього не було ядерної зброї. Відсувати чекістсько-кримінальну владу РФ від важелів будуть плавно , і тільки лише через ядерну зброю”, – упевнений Машовець.

“В один момент Путін опиниться перед вибором: подальше проведення агресивної політики стане дуже дорогим, виникне реальна загроза розпаду РФ в нинішньому вигляді”, – резюмував він.

Нагадаємо, в Україні оприлюднили ключову умову розміщення миротворців на Донбасі. Для цього спочатку зону бойових дій мають залишити російські окупанти.

Разом з тим, у Кремлі планують піти на хитрість. Зокрема, існує план по заміні ватажків так званих «ДНР-ЛНР».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...