Вчені сказали, коли розпочнеться новий льодовиковий період

Вчені сказали, коли розпочнеться новий льодовиковий період
Автор Желізняк Олександр в Без рубрики/Новини

Керівник наукового відділу Університету Нортумбрії припустив, що Малий льодовиковий період розпочнеться вже взимку 2017 року. Такі припущення виникли після того, як британські вчені проводили дослідження в області залежності температурних коливань Землі і плям на Сонці.

Експерти прийшли до висновку, що кількість плям на зірці з кожним роком значно зменшується, а це, припускають науковці, може призвести до різкого похолодання і навіть викликати льодовиковий період на нашій планеті, пише “Народна Правда” з посиланням на u-news.

Фахівці відзначили, що за останні 10 років кількість плям на Сонці зменшилася до 64%.

Значно ж нижчий рівень температури повітря на Землі може спостерігатися в 2030 році, коли рівень максимальної концентрації досягне свого найвищого показника.

На думку експертів, чекати потепління жителям Землі не варто, оскільки з імовірністю в 75% на планеті ропочнеться Малий льодовиковий період.

Нагадаємо, в середу, 6 вересня, в 15:02 за київським часом, вчені зареєстрували корональний викид маси через раптову взаємодію двох плям на поверхні зірки, який стався під час мінімуму сонячної активності і навіть всупереч усім прогнозам.

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США оприлюднило відео найпотужнішого спалаху на Сонці. Відзначимо, спалах на світилі був найбільшим за останні 12 років.

Суперспалах на Сонці може погубити людську цивілізацію. Про це попереджають фахівці з Гарварду, за словами яких, це явище завдасть непоправної шкоди людству.

Також ми писали, що потік комет і астероїдів обрушиться на нашу планету через проникнення до гравітаційної межі Сонячної системи зірки Gliese 710. Такі висновки зробили вчені після аналізу даних із супутника місії Gaia.

Джерело: Народна Правда