Вчені відкрили дивовижні особливості сну поряд із собакою

Вчені відкрили дивовижні особливості сну поряд із собакою
Автор Желізняк Олександр в Новини

Фахівці кліники Мейо на підставі чотиримісячного дослідження за участю 40 осіб, дійшли висновку, що домашні улюбленці не лише не псують сон господарів, а навпаки, значно покращують якість відпочинку.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на The Independent.

Loading...

Вчені зробили свої висновки на підставі досліджень нічного відпочинку дорослих, які не мають проблем зі сном, разом із якими у ліжку спали їхні собаки віком до 6 місяців.

Протягом тижня стан нічного сну людей та собак виміряли за допомогою акселерометрів.

На підставі результатів вимірів, вчені стверджують, що присутність у ліжку улюбленої собаки, додає сну господаря комфортності та відчуття безпеки.

Зазначено, що якщо пес спить поруч із ліжком, позитивного впливу на сон господаря, що спить поруч, не відбувається.

Нагадаємо, вченим зі Сполучених Штатів Америки, які досліджують методи схуднення, вдалося виявити ще один секрет, який допоможе людям швидко втратити вагу і після цього тримати себе в формі. Під час своїх обстежень вчені з’ясували, що людям, які спали в будівлях з температурою 18,8 градусів, вдавалося спалювати на сім відсотків більше калорій, ніж ті, хто спав у теплих приміщеннях.

Нагадаємо також, раніше вчені повідомляли, коли розпочнеться новий льодовиковий період. За їх словами, Малий льодовиковий період може розпочатися вже взимку цього року.

Додамо, Національне управління з аеронавтики США оприлюднило відео дуже потужнішого спалаху на Сонці. Вони зазначили, що спалах на світилі був одним з найбільших за останні дванадцять років.

Джерело: Народна Правда