Викрито нову стратегію Путіна щодо розколу України

Викрито нову стратегію Путіна щодо розколу України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Правда про ООС

Президент РФ не полишає надій розколоту Україну. Для цього Путін планує внести розкол у відносини України з західними партнерами – США, Францією та Німеччиною.

Про це розповів військовий експерт і блогер Олексій Арестович, повідомляє Народна Правда. “Росія розмиває зусилля з нашого боку, а також наш єдиний фронт з Парижем, Берліном і Вашингтоном. Путін хоче посварити Париж, Берлін, Вашингтон і Київ між собою. Німці, наприклад, тепер хочуть йому мало не Нобелівську премію миру дати за те, що бовкнув по телефону Меркель, що він згоден на миротворців”, – зазначив Арестович.

Loading...

За його словами, всі ініціативи Путіна по Україні носять демонстративний характер. “Путін зображує перед Заходом і нами готовність миритися на Донбасі і вводити туди миротворців. У цьому вся інтрига. Це носить демонстративний характер, адже поки реальних дій немає – все на рівні розпуску чуток”, – вважає експерт.

“Те, що Путін засмикався, показує, що санкції” жим-жим “. Особливо – перед виборами. І треба домогтися чогось на кшталт послаблення санкцій. І він хоче розмити трохи ці санкції – якщо не американські, так хоч євросоюзівські… Тому Путін і почав виступати з контрініціативами, кидаючи кістку нам, щоб ми пересварилися між собою, обговорюючи ідею про миротворців і то, чи дійсно він хоче розрядки”, – пояснив Арестович.

На його думку, Путін побоюється прийняття у Верховній Раді закону про деокупацію Донбасу. “Наприклад, перетворити його з закону про деокупацію в закон про реінтеграцію Донбасу, в якому не обов’язково вказувати агресора. За це ведеться боротьба”, – підкреслив блогер.

Нагадаємо, США виставили Путіну жорсткий ультиматум. РФ повинна забратись з Донбасу на протязі 180 днів.

А в Україні оприлюднили умову розміщення контингенту ООН. Для цього з початку звідти мають вийти російські окупанти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...