Сила в правді

Навігація

Вакарчук закликав владу України до активної боротьби з корупцією

в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Влада повинна негайно приступити до створення органу, який займеться посадкою корупціонерів. Антикорупційний суд при цьому повинен бути незалежним від виконавчої та законодавчої влади, а також інших судів. З таким зверненням виступив лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Як підкреслив Вакарчук, ефективний антикорупційний орган потрібен був ще вчора, і тому музикант закликав українських політиків невідкладно зайнятися створенням Антикорупційного суду, передає «Народна Правда» з посиланням на лист Вакарчука, опубліковане їм на сторінці в мережі TwitLonger.

Як підкреслив музикант, обов’язок президента і народних депутатів знайти ефективне рішення швидко. А поки, через три роки після Революції Переваги, «жоден “серйозний” корупціонер» не засуджений до реального терміну ув’язнення.

Слід зазначити, що відповідно до судової реформи передбачено створення Вищого антикорупційного суду. У червні голова ВР Андрій Парубій повідомив, що направить концепції зі створення антикорупційного суду до Венеціанської комісії, думка якої «додасть легітимність процесу».

Директор НАБУ Артем Ситник раніше розповів про махінації зі створенням Антикорупційного суду. Пізніше він також повідомив, що українські суди просто саботують роботу у справах НАБУ і САП, місяцями не приступаючи до розгляду їх в судовому порядку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: