Вперше знайдено спосіб покінчити з палінням назавжди

Вперше знайдено спосіб покінчити з палінням назавжди
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У минулому році в Канаді 178 курців зареєструвалися у спеціальній програмі Run to Quit, яка була розрахована на 10 тижнів. Програма включала у себе консультації з приводу здорового способу життя, відмову від куріння, прогулянки на відкритому повітрі, біг, а також телефонні консультації фахівців гарячої лінії для бажаючих кинути палити.

Наразі до кінця в програмі залишилися 72 добровольця, 37 з яких вдалося кинути палити, а 91% учасників експерименту стали палити набагато менше, пише “Народна Правда“.

Loading...

Учасникам робили регулярні тести на монооксид вуглецю і за час участі в програмі середній рівень токсичних речовин в організмі добровольців зменшився приблизно на третину.

Крім того, програма позитивно вплинула на психічне здоров’я учасників, а більшість з них спокійно у підсумку пробігла крос дистанцією 5 кілометрів.

Нагадаємо, не виключено, що вже через кілька років вартість цигарок в Україні стане захмарною для багатьох категорій споживачів тютюнових виробів.

Згідно законопроекту, оприлюдненого міністерством фінансів України, планується підвищення ставок акцизу на тютюнові вироби до європейського рівня.

Нагадаємо також, що співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України спільно з управлінням СБУ у Миколаївській області виявили та припинили схему переміщення тютюнових виробів у великих об’ємах в одному із портів Миколаївщини.

Джерело: Народна Правда