Сила в правді

Навігація

Який десерт найкорисніший для серця

в Новини/Соціальна правда

Склянка гарячого шоколаду – одне з найкращих та смачних ласощів серед напоїв, основним компонентом якого є какао. Цінність такого напою ще й у тому, що вживати його можна як зранку, під час сніданку, так і впродовж дня.

Проте цінність гарячого шоколаду дуже часто нівелюють, хоча користь від нього отримує увесь організм, передає «Народна Правда».

  1. Результати досліджень, проведених вченими університету Корнела, показали, що у гарячому шоколаді міститься удвічі більша кількість антиоксидантів, ніж у червоному вині, утричі більше, ніж у зеленому чаї, та уп’ятеро більше, ніж у чорному.
  2. На думку вчених, що чим гарячішим ви вживаєте гарячий шоколад, тим більша кількість антиоксидантів отримується організмом.
  3. У гарячому шоколаді міститься речовини, якими лікують внутрішні крововиливи, альбумінурію (один з видів захворювань нирок) та діабет.
  4. Хоча у звичайному плитковому шоколаді також багато антиоксидантів, користь від нього нівелюється тим, що у шоколаді присутні насичені жири. А у гарячому шоколаді міститься менше жирів у перерахунок на відповідні порції.
  5. Наявність флавоноїдів у гарячому шоколаді є запорукою підвищення рівня оксиду азоту в організмі. Це поліпшує швидкість та якість кровотоку, знижує рівень артеріального тиску та налагоджує ритм роботи серця.
  6. Наявність флавоноїдів, що містить гарячий шоколад, також допомагає у запобіганні утворенню тромбів.
  7. Згідно даних, оприлюднених американською Асоціацією сприяння розвитку науки, завдяки гарячому шоколаду збільшується рівень припливу крові та кисню до мозкових клітин. А оскільки слабоумство зазвичай є наслідком недостатнього притоку крові до мозку, дослідниками вважається, що ця хвороба може лікуватися завдяки гарячому шоколаду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: