Сила в правді

Навігація

50 тисяч гривень: стільки кияни платять за пологи

в Новини/Соціальна правда

Вартість базового пакету послуг при пологах в приватних київських пологових будинках коливається від 45 до 52 тисяч гривень. За ці гроші породілля отримає повний пакет медпослуг та все необхідне жінці та дитині від моменту прибуття у пологовий будинок та до виписки. У деяких клініках діють знижки для тих жінок, чию вагітність вели їхні лікарі.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Вести.

Крім того, за окремі необхідні послуги треба платити окремо. Наприклад, за кесарів розтин треба сплатити ще 17 тисяч гривень. При цьому, у випадку появи на світ близнюків або трійнят треба доплатити близько 10 тисяч гривень. Також вартість кожного додаткового дня у стаціонарі сягає від 3,5 до 8 тисяч гривень.

На додачу до базових послуг в клініках пропонують додаткові зручності. За те, щоб перебувати у палаті підвищеного комфорту треба віддати від 5 до 14 тисяч гривень.

За 4 тисячі гривень вам забезпечать фотозйомку виписки. Забор пуповинної крові немовляти коштує 10 тисяч гривень. Щеплення проти гепатиту В, яке роблять протягом першої доби після пологів коштує 1000 гривень. Крім того у клініках беруть доплату за всі додаткові консультації лікарів і фахівців, а також дослідження і аналізи, не включені в базовий пакет послуг.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України заперечило інформацію, що починаючи із 2019 року в Україні пологи будуть платними. Повідомляється, що пологи та спостереження за вагітністю будуть безоплатними в 2019 році і надалі. Держава покриє 100% вартості цих послуг. Медична реформа не передбачає введення оплати за пологи від породіль.

Нагадаємо також, 1 вересня стартує проект із впровадження платних послуг та переходу на самоокупність в 4 інститутах хірургії та кардіології Києва. Пацієнтам доведеться платити за операції зі своєї кишені або через страхові компанії. Попередня вартість операцій становитиме від 80 тис. грн до 230 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: